Hektar Spot Lamba, 3’ü Spotlu, 26 Cm, Koyu Gri

1.359,60

Renk

KOYU GRİ

Kullanım Alanı

Salon / Oturma Odası

Boyut/Ebat

26

Model

Modern

Ampül Başlık Sayısı

3

Duy Tipi

GU10

Materyal

Çelik

Stok kodu: 703.512.21aa Kategoriler:

Evimizi Işıklandırmak: HEKTAR Spot Lamba 70351221

Samimi Bilgiler: Her bir spot, evimizi aydınlatma şeklimiz gibi farklı olabilir; işte tam da bu nedenle HEKTAR Spot Lamba, ışığı istediğiniz gibi yönlendirmenize olanak tanır. Bu sayede, evinizi sadece aydınlatmakla kalmaz, aynı zamanda duygusal bir atmosferle doldurabilirsiniz.

Dostunuz, Aydınlatma: Ampul ayrı satılır ve bu güzellikleri yaratmak için GU10 LED ampulü (3 adet) önerilir. Bu, hem enerji tasarrufu sağlar hem de aydınlatma konusundaki tutkumuzu paylaştığımız güvenilir bir isme sahiptir.

Çevreye Duyarlı Aydınlatma: Bu ürün, sadece bir lamba değil, aynı zamanda bir atmosfer yaratma aracıdır. CE işareti taşır ve çelik, toz kaplama malzemesiyle üretilmiştir. Atık ayırma süreçlerine uyumlu olarak tasarlandı. Çevreye duyarlı aydınlatma ile evinizde samimi bir deneyim yaşayın!

Boyutları Anlamak: HEKTAR Spot Lamba, maksimum 6 W güçle çalışır ve 26 cm çapındadır. Evimizi aydınlatma sevincini paylaşan bu özel tasarım, her detayda duygu dolu bir deneyim sunar.

Tasarımcı Düşünceleri:

“HEKTAR spot lambayı tasarlarken elde ettiğim görünüm bana o denli ilham verdi ki, bir yer lambası ve bazı sarkıt lambalar da dâhil olmak üzere aynı temalı başka lambalar da tasarladım. Bu çalışmalarımda eski fabrikalardan ilham aldım ve o hissiyatı evime getirmek istedim. Büyük metal abajur başlıkları içlerindeki satenimsi krem renkli astarla güzel bir kontrast oluşturdu. B

üyük ölçekli ayrıntılarla bir araya geldiğinde aradığım ‘sanayi’ hissini elde edebildim. Büyük abajur başlıkları ve açık renk astar sayesinde HEKTAR bol ve kaliteli ışık verebiliyor.”

Tasarımcı Ola Wihlborg

HEKTAR Spot Lamba ile evinizde ışığın sıcaklığını ve samimiyetini keşfedin. Her bir anıyı ışıkla daha özel kılın! 🌟💛

 


Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Hektar Spot Lamba, 3’ü Spotlu, 26 Cm, Koyu Gri” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MEMNUNİYETİNİZİ ÖNEMSİYORUZ

Bu ürün Kentsoylu ekibi tarafından markanın kendi mağazalarından orijinal ve faturalı olarak tedarik edilerek, zarar görmeden ulaştırılması için kargoya hazırlanarak değerli müşterilerimize iletilmektedir.

DAHA İYİ BİR HİZMET İÇİN

  • Tüm siparişleriniz olası hasar, kırılma vb tehlikelere karşı özenle paketlenmektedir.
  • Saat 16:00’a kadar verilen siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir.
  • Talebiniz doğrultusunda tüm siparişleriniz hediye paketi olarak hazırlanabilmektedir.
  • Siparişlerinizi 14 gün içerisinde iade kodu oluşturarak iade edebilirsiniz.

İLGİLİ ÜRÜNLER