Mala Boyama Önlüğü, boyama önlüğü, sarı, 60 cm, 30485350

248,85

  • Bu önlük, 3 yaş ve üzeri çocuklar için idealdir ve CE işareti taşır.
  • MÅLA serisi, toksik olmayan materyallerden üretilmiştir, çünkü geleceğin yaratıcı zekalarını önemsiyoruz.
  • Bu ürün Kentsoylu ekibi tarafından markanın kendi mağazalarından orijinal ve faturalı olarak tedarik edilerek, zarar görmeden ulaştırılması için kargoya hazırlanarak değerli müşterilerimize iletilmektedir.
  • Kentsoylu ekibinden yapılan her alışverişiniz, kullanılan entegrasyonlarla eş zamanlı olarak faturalandırılarak sistemde kayıtlı mail adresinize gönderilmektedir.
Ağırlık 1 kg
Beden

Standart

2 adet stokta
Stok kodu: 30485350 Kategoriler:

MALA Boyama Önlüğü: Renklerle Dans Edin! 30485350

Yararlı Bilgiler: Cırt cırtlı bant sayesinde kolayca takılıp çıkarılabilen MALA Boyama Önlüğü, çocukların yaratıcılığını özgürce ifade etmelerini sağlar. Okul gününden sonra, evdeki küçük sanatçılar için rahatlatıcı bir kaçış yolu sunar. MÅLA serisinin bir parçası olarak, renkli kağıtlar, boyama kitapları ve diğer çizim araçları ile çocuklarınızın yaratıcılığını geliştirebilirsiniz. Bu önlük, sadece bir ürün değil, aynı zamanda küçük bir sanatçının büyüyen hayal gücünü besleyen bir anahtardır.

Bilmekte Fayda Var: Bu önlük, 3 yaş ve üzeri çocuklar için idealdir ve CE işareti taşır. MÅLA serisi, toksik olmayan materyallerden üretilmiştir, çünkü geleceğin yaratıcı zekalarını önemsiyoruz.

Uzun Vadeli Faydalar: MÅLA serisi, çocuğunuzun hayal gücünü serbest bırakması için gereken her şeye sahiptir. Ahşap saplı boya fırçaları, makaslar ve renkli malzemeler, çocuğunuzun dünyasını renklendirmek için tasarlanmıştır. Keçeli kalemlerimiz, kapağı kapatma zorunluluğunu ortadan kaldırarak, çocuğunuzun özgürce ifade etmesine olanak tanır. MÅLA serisi, çocuklarımızın yaratıcılığını keşfetmelerine ve renklerle dans etmelerine olanak tanıyan bir serüvene davet ediyor.

 

 


Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Mala Boyama Önlüğü, boyama önlüğü, sarı, 60 cm, 30485350” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MEMNUNİYETİNİZİ ÖNEMSİYORUZ

Bu ürün Kentsoylu ekibi tarafından markanın kendi mağazalarından orijinal ve faturalı olarak tedarik edilerek, zarar görmeden ulaştırılması için kargoya hazırlanarak değerli müşterilerimize iletilmektedir.

DAHA İYİ BİR HİZMET İÇİN

  • Tüm siparişleriniz olası hasar, kırılma vb tehlikelere karşı özenle paketlenmektedir.
  • Saat 16:00’a kadar verilen siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir.
  • Talebiniz doğrultusunda tüm siparişleriniz hediye paketi olarak hazırlanabilmektedir.
  • Siparişlerinizi 14 gün içerisinde iade kodu oluşturarak iade edebilirsiniz.

İLGİLİ ÜRÜNLER